Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Профорієнтаційні зустрічі-екскурсії!

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого навчання та праці. Цей вибір нелегкий, однак, доводиться його
робити кожному, без винятку. Саме тому у ЧННІПБ ЗУНУ, з метою допомоги учням щодо створення умов для усвідомленого професійного самовизначення і розкриття здібностей особистості й в рамках профорієнтаційної роботи 4 квітня відбулась екскурсія закладом вищої освіти для учнів 11 класів шкіл Колиндянської громади.
Під час бесіди з учнями шкіл директор ЧННІПБ Надія Кульчицька окреслила особливості освітньо-професійних програм закладу вищої освіти: “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”, “Облік та оподаткування”,
“Психологія”, “Правова журналістика”, “Професійна освіта (Цифрові технології)”. Кожна із
спеціальностей важлива і цікава.
Викладачі й студенти інституту зрозуміло та цілеспрямовано допомагали учням шкіл зробити правильний вибір професії, який сприятиме позитивному розвитку суспільства і особистості, для відчуття задоволення від роботи і широких можливостей для самореалізації.
Висловлюємо щиру подяку за можливість проведення профорієнтаційної екскурсії у ЧННІПБ ЗУНУ начальнику відділу освіти, молоді та спорту
Нехай ваша праця на освітній ниві приносить плідні врожаї знань, буде освітлена радістю та щирою вдячністю учнів і батьків! А випускникам, майбутнім абітурієнтам, хочемо зазначити, що справжня насолода приходить від тієї праці, яка обирається за власним бажанням, відповідно до інтересів, покликання та здібностей!