На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Зустріч із міжнародною делегацією “Integrativa skola” Ltd.

В Чортківському навчально-науковому інституті відбулась зустріч із міжнародною делегацією “Integrativa skola” Ltd. у складі керівника проекту Normunds Grasmanis та автора програми Ina Grasmane. Представники та Ганна Самолюк, заступник голови Комісії освіти і виховання Бучацької єпархії УГКЦ на зустрічі із директором інституту Надією Кульчицькою та завідувачем кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Людмилою Дерманською обговорили основні етапи співпраці за міжнародним проектом інноваційно-педагогічної моделі Еразмус-Мундус – спільної магістерської програми в університетах Латвії, Польщі та України за поєднанням напрямків психологічного консультування теології й педагогіки. Преосвященний Владика Дмитро Григорак спозиціонував реалізацію теологічного напрямку в проекті з основними його аспектами. Доктор психології Ina Grasmane акцентувала на активній участі у проекті Асоціації психотерапевтів з впровадження новітнього напрямку – пастерного консультування, що інтегрує основи духовного шляху педагога. Зустріч пройшла результативно з окресленням майбутніх етапів співпраці. Радіємо новим відкриттям та розвитку освітньо-наукових напрямків діяльності ЧННІПБ ЗУНУ.