Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Науково-методичний семінар на тему: «Використання інноваційних технологій в науково-методичному процесі»

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся онлайн науково-методичний семінар на тему: «Використання інноваційних технологій в науково-методичному процесі» спікером виступила доцент кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Ліда Семчишин .Розпочала семінар завідувач кафедри доцент Люда Дерманська Ляшок .
Розглядали питання використання інноваційних технологій в навчально-науковому процесі, проаналізували ресурси, які ефективно застосовують при підготовці до різних видів завдань: створення QR – кодів, скриншотів, а найбільшу увагу приділили програмному ресурсу Canva. Викладачі кафедри активно включалися в дискусію, задавали питання та коментарі.
За підсумками науково-методичного семінару опрацьовано шляхи вирішення виявлених проблемних питань та пропозиції щодо підвищення ефективності їх використання, а також впровадження в подальшу навчально-наукову діяльність.