На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Вітаємо!

З нагоди Дня науки в Україні на урочистому засіданні науково-технічної ради ТНЕУ за вагомий внесок в науковий розвиток та публікацію статей у базі Scopus відзначено й вручено грошові винагороди завідувачу кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін, канд. екон. наук, доценту Дерманській Л.В., (Люда Дерманська Ляшок) канд. екон. наук., доценту Костишин Н.С., ( Наталя Костишин) канд. фіз.-мат. наук, доценту Семчишин Л. М., ( Ліда Семчишин) та канд. екон. наук, доценту Яковець Т.А. Tetiana Yakovets Шановні науковці Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ щиро вітаємо Вас з відзнаками, нових Вам наукових тріумфів. Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу вітає усю наукову спільноту Тернопільського національного економічного університету, бажаємо творчих злетів, наукових досягнень, тільки Ваша невпинна праця здатна приносити все нові й нові ідеї та перемоги. З Днем науки!