На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Бліц-вікторина “Учімося бути справжніми українцями”

Молодь-майбутнє України! Креативні, розумні, працелюбні, веселі і невгамовні. З ініціативи студентства Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, під керівництвом канд. психол. наук, доцента Юркевич Г.Й. у закладі вищої освіти відбулась бліц-вікторина “Учімося бути справжніми українцями”. Учасниками стали команди “Освітяни” Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, “Спадкоємці Гаврилишина” Чортківського коледжу економіки і підприємництва ТНЕУ та команда “Десант” 1-го курсу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ.
У вітальному слові директор ЧННІПБ ТНЕУ, канд. екон. наук, доцент Кульчицька Н.Є. висловила своє захоплення студентством, що прагнуть вивчати і слідувати українським традиціям, які шанують і хочуть розвивати та зміцнювати рідну вкраїну. Надія Євстахівна побажала перемоги сильнішим й гарного настрою усім присутнім.
Насичені історичними загадками та українознавчими завданнями конкурси захопили як учасників так і вболівальників: конкурс «Що? Коли і Де?», конкурс «Історичні постаті», конкурс «Упізнай мене», конкурс «Повір у географію», конкурс «Мовно-літературний», конкурс «Крилаті вислови», конкурс «Прислів’я», Конкурс капітанів «Не барімося, збираймося», конкурс «Прорекламуй Україну в світі» (домашнє завдання).
Справедливо оцінювали пройдення завдань командами журі у складі: заступника директора з виховної роботи Чортківської спеціалізованої школи спортивного профілю № 3 імені Романа Ільяшенка – Бегма Т.Є., вчителя історії Чортківської ЗОШ № 6 – Бельзецька Г.Й., педагога-організатора Заводської ЗОШ – Левченко Г.М., вчителя історії та правознавства Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича – Петровська С.П, вчителя історії та правознавства Чортківської ЗОШ №2 – Польова Н.В., вчителя історії та правознавства Чортківської ЗОШ №7 – Провальна З.І., педагога-організатора Чортківської ЗОШ №5 – Черкасова І.Р. Беззаперечним переможцем стала команда “Спадкоємці Гаврилишина” Чортківського коледжу економіки і підприємництва ТНЕУ. Друге місце розділили команди “Освітяни” та “Десант”.
Вітаємо переможців! Бажаємо щоб перемоги супроводжували вас і надалі! Будьте такими ж впевниними й успішними як сьогодні. Вітаємо усіх учасників гри. Будьте справжніми українцями, такими ж наполегливими і сміливими, як ви показали себе у змаганнях. Люба наше молоде, наша гордість і сила, тільки ви і ваші знання, зусилля можуть збудувати міцну, процвітаючу, єдину Україну.
Будьте справжніми пітріотами-українцями!