Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

До уваги штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками груп 1 та академічної громади студентів груп 1, 2,

Повідомляємо, що 19-20 березня 2018 року відбудуться Загальні збори трудового колективу штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, груп 1, 2, 4, 5 по обранню виборних представників із числа штатних працівників ТНЕУ, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора ТНЕУ, що мають відбутися 25 квітня 2018 року.

Для участі у зборах необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Пропонуємо Вашій увазі оголошення щодо проведення даних зборів
(дата, час, адреса):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставка художніх робіт Тараса Шевченка в ЧННІПБ

З нагоди 204 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ у виставковій залі відбулось відкриття виставки художніх робіт Тараса Шевченка під назвою “Художник з душею поета”.
Розпочався захід виступом директора ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцента Кульчицької Н.Є., яка підкреслила безцінність творчої спадщини Кобзаря для української нації та наголосила, що нашим обов’язком є втілювати в сучасність основні життєві принципи Т.Г. Шевченка, а саме відданість та любов до Батьківщини, незламність духу, щирість, доброту та віру в краще. Спільними зусиллями ми зможемо подолати усі перешкоди на шляху до кращого майбуття. В продовження заходу пригадались основні періоди з біографії Т.Г. Шевченка та всі охочі мали змогу ознайомитись з видатними художніми творами поета.
Наприкінці виставки професорсько-викладацький склад, студенти та працівники ЧННІПБ ТНЕУ взяли участь у міжнародному флешмобі #GlobalShevchenko створивши композицію з вишитих рушників у вигляді абрівіатури назви вузу коло пам’ятника великому Кобзарю.
Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ.Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ.Світлина від Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ.