На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

КВЕСТ 2018

 11 травня 2018 р.в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу відбувся міжрегіональний “Квест 2018”. У ньому взяли участь 11 команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів м. Чорткова, смт. Заводського, с. Біла, с. Ягільниця, с. Джурин, с. Росохач, с. Улашківці, с. Горішня Вигнанка. Метою квесту було цікаве знайомство з вузом та удосконалення економічних знань в ігровій формі.
На початку заходу директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н. Є. привітала присутніх, відзначивши, що в кожного є мрія стати успішним, жити в достатку-все це можна досягнути володіючи економічними знаннями й вмінням їх застосовувати. Надія Євстахівна ознайомила присутніх з історією вузу, принципами навчання, спеціальностями та побажала успішного проходження квесту.
Завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін к.е.н., доцент Дерманська Л.В. озвучила правила квесту й оголосила його старт.
Вже на початку було зрозуміло, що розпочалась захоплююча пригода. На учасників чекали локації, що охоплювали й аудиторії й бібліотеку, виставкову залу, комп’ютерний клас, спорткомплекс та все інше, що використовуюється студентами вузу в навчальному процесі. На локаціях учасники розв’язували різноманітні завдання, успішне вирішення яких давало змогу рухатись далі.
Найшвидшими виявилась команда загальноосвітньої школи смт. Заводського, які й отримали перемогу. Школи №2 і №7 м. Чорткова розділили 2 і 3 місце відповідно. Щиро вітаємо переможців, нехай усі життєві завдання даються з легкістю та успіхом, будьте креативними, завзятими та прагніть кращого, тоді все буде Вам під силу.
Колектив ЧННІПБ ТНЕУ висловлює щиру вдячність усім учасникам, їхнім вчителям та директорам шкіл Кушніру В.Б., Юрчишину І.О., Яремко Т.В., Скринику В.Я., Кульчицькому Р.В., Яровому Ю.М., Кошевьоровій Т.Л., Яремі П.Ф., Наконечній Г.П., Дідику А.Г,. Зайло А.Я. за достойне виховання молоді. Бажаємо Вам наснаги й процвітання, нехай кожен день приносить радість і позитивні результати від Вашої праці. Дякуємо за сприяння у проведенні квесту начальнику відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації Гульці І. М. і начальнику Управління освіти молоді та спорту Чортківської міської ради Поліщук Л.М.
Квест приніс багато позитивних емоцій усім, то ж до нових зустрічей.