Здесь можно скачать wordpress шаблоны бесплатно. После скачивания устанавливать через админку.

 Страсний тиждень перед світлим Великоднем час, коли очищаємось через добрі справи. Викладачі та студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали у катедральному Соборі Петра і Павла благодійну ярмарку пасхальних прикрас, створених спільнотою “Віра і Світло”, яка об’єднує осіб з особливими потребами, їхніх батьків та молодь-приятелів. Придбавши великодні сувеніри, викладачі та студенти прикрасили ними пасхальне деревце у дворі вузу.Добро поєдналось з красою. Дякуємо юним майстрам за креативний підхід до виготовлення великодніх прикрас! Адже у кожній з них вкладена душа, щирість, старанність якнайкраще прославити Господа. Нехай свято світлого Воскресіння, завітає до кожного серця з любов’ю, миром та Божою ласкою.

Випуск магістрів 2018

29 березня 2018 року відбулось урочисте вручення дипломів магістрам ЧОРТКІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПІДПРИЄМНИЦТВА І БІЗНЕСУ ТНЕУ. Це був незабутній, яскравий, емоційний день.
З вітальним словом до випускників звернулась директор інституту, кандидат економічних наук, доцент Кульчицька Н.Є., яка зазначила: «Ви отримали не тільки професійні знання, але й зросли як особистості. Хотілося б нагадати, що немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями й умінням їх застосувати — це вже професіонал з великої літери. Досягнувши успіхів, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим та найнасиченішим. Будьте креативними особистостями, щоб ваші знання були витребуваними. Будьте патріотами нашого рівного краю і інституту, а ми будемо пишатися нашими випускниками!»
Вітаючи випускників, завідувач кафедри фундаментальних і спеціальних дисциплін кандидат економічних наук, доцент Дерманська Л. В. зазначила, що отримані дипломи — це один із перших та найважливіших документів вашого вже дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в інституті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного росту. Це – водночас радісна та сумна подія, бо нам шкода розлучатися із такими чудовими студентами. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким є кредо сучасного студента ЧННІПБ ТНЕУ. Намагайтесь гідно нести статус випускника ЧННІПБ ТНЕУ, прославляючи рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами.
Серед запрошених були друзі, батьки, наставники та викладачі які розділили цей важливий момент разом з нашими випускниками. Здані останні іспити, успішно презентовані наукові дослідження, набуті практичні навики та ґрунтовні знання. Попереду нове майбуття!!!
Бажаємо випускникам багато оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай обрана професія вам подобається, приносить користь нашій державі та примножує ваш добробут! Будьте завжди відкритими до нових знань! З гордістю носіть звання випускника ЧОРТКІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПІДПРИЄМНИЦТВА І БІЗНЕСУ ТНЕУ! Божого Вам благословення, дорогі випускники, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!