Захисти магістерських робіт

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбуваються захисти магістерських робіт за програмами «Облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва» та «Управління митною справою».
Голова Державної екзаменаційної комісії  начальник Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Цвігун Руслан Ігорович, заступник голови комісії к.е.н., доцент, директор ЧННІПБ ТНЕУ Кульчицька Надія Євстахівна та член екзаменаційної комісії завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін к.е.н., доцент Дерманська Людмила Василівна зауважили, що здійсненні дослідження мають вагому значимість в сучасних умовах, підготовка магістрів заслуговує на позитивні відгуки та оцінки. Колектив ЧННІПБ ТНЕУ бажає магістрам натхнення та успіху у всіх починаннях, професійного зростання, втілення задуманого і особистого щастя!