Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Представники ЧННІПБ ТНЕУ взяли участь у Стратегічній сесії 2030

Директор Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., викладач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Ковальчук Ю.П. і студент 4 курсу ЧННІПБ ТНЕУ Лук’яніхін Вадим взяли участь у Стратегічній сесії на базі Чортківської міської ради “Концепції стратегії розвитку міста Чорткова 2030 р.” У своєму виступі Надія Євстахівна підкреслила необхідність стимулювання та створення сприятливих умов для інвестицій в економіку міста, адже маємо великі перспективи в цьому напрямку: ініціативні громадяни, навчальні заклади значного рівня підготовки висококваліфікованих фахівців, туристична привабливість тощо. Гостро постає потреба покращення бізнес- клімату міста шляхом розвитку промислового виробництва, підтримкою суб’єктів малого та середнього бізнесу. У складі робочої групи представниками ЧННІПБ ТНЕУ розроблено пропозиції щодо економічного зростання, які були включені в план стратегічного планування розвитку міста Чорткова до 2030 р.
Колектив ЧННІПБ ТНЕУ висловлює готовність до взаємодії з громадою та місцевою владою в контексті створення та втілення проектів стратегічного характеру по економічному розвитку міста, підвищенні рівня його інвестиційної привабливості. Спільними зусиллями досягнемо найвищої мети.