Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Благодійний кіноперегляд

Наша країна переживає непрості часи. Щодня, щогодини смерть і розруха, принесені російською ордою, кривдить український народ, який залишається незламним і невпинним, працьовитим і стійко тримає оборону на передовій та в тилу.
Вся українська спільнота доєднується до спільної справи, аби ворог був знищений і наша держава здобула Перемогу.
Саме в цей час, колектив та студентство Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ долучились до благодійної справи – збору коштів на придбання квадрокоптерів. А слугувало цьому захід- благодійний перегляд фільму “20 днів у Маріуполі”. Студенти та викладачі, дирекція і працівники інституту пройнялися тими страшними подіями, які відбувалися в Маріуполі. Всі виручені кошти будуть передані для наших захисників, які чесно, віданно стоять на захисті нашої держави. Дякуємо всім хто долучився до спільної справи.
Слава Україні! Героям Слава!