Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Всеукраїнський день психолога. Сучасний психолог, який він?

З нагоди Всеукраїнського дня психолога у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся круглий стіл “Сучасний психолог: який він?”. Студенти спеціальності “Психологія” представили ситуацію, яка змалювала викривлене бачення практичного психолога та запропонували окреслити правильне уявлення про професію. Роль потенційного ідеального психолога спроектували на манекені. В ході характеристики зовнішнього вигляду, особистісних якостей та фахових компетентностей створений образ психолога-манекена набув усіх обов’язкових рис. На завершення студенти розвінчали найпопулярніші міфи про психологів. Професія психолога надзвичайно важлива сьогодні, тому і вимоги до фахівця є високими. Вітаємо усіх психологів зі святом! Бажаємо наснаги, витримки й впевнено крокувати до нових досягнень та перемог.