Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Коляда лунає!

З прославлянням Христа в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбулась розколяда та освячення приміщення. Зі словами благословення звернувся Ректор Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені священномученика Григорія Хомишина, старший викладач ЧННІПБ ЗУНУ
Всесвітліший протоієрей Володимир Білінчук, ліцензіат Теології. Під керівництвом викладача ЧННІПБ ЗУНУ, отця Івана Андрухіва гучно лунала коляда у виконанні студентів академії та професорського-викладацького складу інституту. Зі словами подяки виступила директор ЧННІПБ ЗУНУ Надія Кульчицька, яка відзначила важливість єднання сьогодні у молитві та підтримці тих, хто стоїть на варті захисту незалежності та свободи. На завершення, кульмінацією стало вшанування пам’яті Героїв Крут та усіх полеглих захисників виконанням патріотичної пісні, яка розкрила важке, але героїчне минуле нашої держави. Підтримуємо наші традиції, розвиваємо духовність молоді та молитвою просимо в здоров’ї та радості дочекати від сьогодні за рік!
Христос народився! Славімо Його!