День української писемності та мови

У рамках проведення Дня української писемності та мови в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ
у студентів-першокурсників заняття «Українська мова (за професійним спрямуванням)» пройшло нестандартно – у форматі інтелектуальної гри «Мова – серце нації».
Студенти продемонстрували кмітливість, почуття колективізму, згуртованості, відповідальності за спільну справу. Виконуючи завдання, здобувачі освіти мали змогу збагатити свої знання з розділів: «Лексикологія», «Стилістика», а також поринути у світ української музики, відгадувавши назви пісень за мелодією.
Наприкінці гри першокурсники проявили творчу ініціативу щодо оформлення тематичної фоторамки.
В результаті усі отримали нові знання, позитивні емоції й атмосферні світлини, а також вкотре переконались, що любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця!