Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

День відкритих дверей 2023

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся День відкритих дверей. Знайомство майбутніх студентів із закладом вищої освіти проходив в дружній, насиченій емоціями атмосфері. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боях наших випускників та усіх загиблих, які боролись за Україну. Директор ЧННІПБ ЗУНУ Надія Кульчицька вітаючи гостей, наголосила на важливості вибору майбутнього фаху сучасними молодими людьми, адже вони саме ті, в чиїх руках розбудова і піднесення України. Основні аспекти вступної кампанії 2023 представила Галина Чекаловська, а в продовження викладачі ознайомили із спеціальностями закладу вищої освіти. У свою дружню освітянську родину радо запрошували студенти, які розповіли свої враження від навчання та пригадали цікаві й кумедні випадки студентського життя. Пригостившись смаколиками, потенційні абітурієнти на чолі з викладачами вирушили на фахові екскурси до практичних установ, де мали змогу детальніше ознайомитись із особливостями спеціальності, яка їх надихнула.
Дякуємо керівникам шкіл, які відкликнулись на запрошення й радо зорганізували учнів для нашої зустрічі. До нас завітали учні ЗОШ: Білобожницька ЗОШ I-III ступенів, Білівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. , КОЛИНДЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів (ТЕРНОПІЛЬЩИНА) , Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. #1 , Росохацька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Улашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Ягільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Горішньовигнанський НВК І-ІІІ ст., Опорний заклал Заводська ЗОШ, Джуринський опорний заклад ЗСО /-/// ступенів, а також Чортківська ЗОШ 2 , Чортківська ЗОШ І-ІІІст. 5 Чортківської ЗОШ 7 Другий дім – це сьома школа , Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича, Чортківська гімназія # 3 ім. Р. Ільяшенка.
Сподіваємось, що попереду у нас ще багато приємних спільних зустрічей і подій. Завжди раді вітати вас у ЧННІПБ ЗУНУ. Миру, перемоги, процвітання.