Шаблоны и темы вордпресс на wordpress-zone.ru

Чотиривимірний погляд на е-гроші

Сьогодні у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбулась студентська конференція на тему “Чотиривимірний погляд на е-гроші”. Захід пройшов у цікавому форматі – фейл конференції. Згаданий формат є популярним у західних бізнесових колах та дає змогу окреслити певні помилки та неточності заданої тематики, тим самим передбачити ризики й усунути їх. Доповіді спікерів розкривали чотири погляди (законодавчий, цифровий, обліковий, психологічний) на електронні гроші й в кожній окреслювали певні фейли. Студенти Микола Маковецький, Микола Опиханий, Руслан Запухляк, Христина Королик, Анастасія Бабиніна цікаво й чітко презентували свої грунтовні дослідження. В продовжені пошуку фейлів свою думку висловили експерти: юридичний – Альона Ніяскіна, банківський – Іванна Данилишин Ivanka Danylyshyn, технологічний – Ольга Павелчак-Данилюк, психолог – Галина Чекаловська. Фахівці підкреслили актуальність цієї теми, навели практичні моменти своєї діяльності пов’язаної з е-грошами. Учасники активно обговорювали та долучались до дискусії. На завершення підсумки підвела директор ЧННІПБ ЗУНУ Кульчицька Надія, зазначивши, що ми з готовністю маємо підійти до існуючого динамічного прогресу у всіх сферах нашої життєдіяльності, адже сучасність вимагає від нас швидкого реагування на усі запити й тренди соціально-економічних вимірів існування особистості, не винятком є і е-гроші.
Подібні заходи спонукають діяти, аналізувати, оцінювати проблеми й питання, що постають перед нами сьогодні, сприяють пошуку нових ефективних кроків на шляху розвитку й ідентифікації суспільства. Дякуємо нашим креативним дослідникам за їх внесок у велику справу, нехай ідеї й надалі спонукають вас до дій і руху вперед до успіху. Вдячні експертам за приділений час та співпрацю, усім учасникам за активний дискус.
Модератори заходу: Наталя Костишин, Тетяна Яковець, Ольга Павелчак-Данилюк.