На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Брифінг з податківцями в рамках дуальної освіти

В рамках дуального навчання, студенти спеціальності “Облік та оподаткування” Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу провели цікаву та динамічну zoom-зустріч “Брифінг з податківцями”. Формат заходу передбачав два етапи. Розпочали з демонстрації студентами підсумків досліджень окремих суб’єктів економічної системи регіону, особливостей обліку та оподаткування ФОП, державного підприємства, закладів освіти, промислового підприємства, ОТГ, тощо. В продовження зустрічі відбувся брифінг Чайківської Оксани Вікторівни – начальника Чортківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Тернопільській області. Оксана Вікторівна окреслали основні зміни та нюанси податкового законодавства щодо функціонування суб’єктів господарювання та надала розлогі відповіді на запитання від студентського та викладацького активу.
Захід підкреслив важливість поєднання теоретичних знань з практичною обізнаністю. Щиро дякуємо начальнику Чортківської ДПІ Головного Управління ДПС у Тернопільській області за сприяння проведення даного заходу, Оксані Вікторівній за активну участь і можливість поспілкуватись на важливі теми для майбутніх фахівців. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.