На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Дуальне навчання

Сьогодні студенти Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ЗУНУ спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування в рамках дуального навчання відвідали одну із провідних страхових організацій, діючих у м. Чорткові. Начальник Чортківського відділення ПрАТ “УПСК” ГРУБЕНЮК Леся Іванівна поділилася із студентами своїми фаховими знаннями та досвідом, отриманими за роки роботи у страховій компанії.
Під час розмови було приділено увагу практичним аспектам організації страхової діяльності, видам та системам страхування, страховим ризикам, видам франшизи, найбільш затребуваним страховим продуктам та топ-послугам, які надає страхова компанія своїм клієнтам, видам страхових договорів, змінам у інституційній системі державного регулювання страхової діяльності. Із використанням фактичних ситуативних умов було обговорено питання, що стосуються ступеня відповідальності страховика у покритті збитків, приклади відшкодування збитків фізичних осіб, порядок здійснення страхових виплат, розміри страхових тарифів, платежів та виплат за шкоду за окремими об’єктами страхування при настанні страхової події.
Розмова виявилась змістовною, насиченою та цікавою для усіх сторін.
Дякуємо начальнику Чортківського відділення ПрАТ “УПСК” ГРУБЕНЮК Лесі Іванівні
за активну співпрацю та корисну інформацію.