Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Студенти зустрілись з головним редактором обласної газети «Вільне життя плюс» Петром Федоришиним

Студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ стали учасниками надзвичайно цікавої зустрічі у читальній залі районної бібліотеки. Почуті факти з історії Чорткова від члена НСПУ, головного редактора обласної газети «Вільне життя плюс» Петра Федоришина, захопили та вразили студенство. Спілкування було наповнене незвіданими фактами про Чортків, демонстрацією історичних доказів тих чи інших подій, пізнавальними розповідями. Дякуємо усім організатором та учасникам за надану можливість вкотре поринути у минуле рідного Чорткова, підвердити його славне походження та багатогранний історичний розвиток.