Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

Дуальна освіта

Актуальним питанням організації сучасного освітнього процесу в Україні є вирішення проблеми модернізації та реформування системи вищої освіти. Відтак, одним із перспективних напрямів підвищення ефективності професійної підготовки спеціалістів є впровадження такої форми практико орієнтованої професійної освіти як дуальне навчання.
В рамках дуального навчання сьогодні у студентів Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу відбулась онлайн-зустріч із фахівцем з великим досвідом та багаторічним стажем роботи у сфері бюджетування – начальником фінансового відділу Чортківської районної військової адміністрації Ізвєковою Галиною Орестівною.
Галина Орестівна детально й цікаво розповіла про структуру та діяльність фінансового відділу, особливості формування та виконання районного та державного бюджетів, розглянула основні види надходжень та видатки загального і спеціального фондів. Особливу увагу було приділено питанням реформування бюджетного процесу в умовах військового стану. Зустріч пройшла цікаво, конструктивно та практично пізнавально, оскільки студенти мали змогу задати питання, які їх цікавили та отримати відповідь від практика.
Таке поєднання практико-орієнтованого навчання є результативним та позитивно впливає на формування майбутніх фахівців. Висловлюємо вдячність фінансовому відділу Чортківської районної військової адміністрації, зокрема, Галині Орестівні за пізнавальну зустріч із студентами та сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Коляда лунає!

З прославлянням Христа в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбулась розколяда та освячення приміщення. Зі словами благословення звернувся Ректор Чортківської дяківсько-катехитичної академії імені священномученика Григорія Хомишина, старший викладач ЧННІПБ ЗУНУ
Всесвітліший протоієрей Володимир Білінчук, ліцензіат Теології. Під керівництвом викладача ЧННІПБ ЗУНУ, отця Івана Андрухіва гучно лунала коляда у виконанні студентів академії та професорського-викладацького складу інституту. Зі словами подяки виступила директор ЧННІПБ ЗУНУ Надія Кульчицька, яка відзначила важливість єднання сьогодні у молитві та підтримці тих, хто стоїть на варті захисту незалежності та свободи. На завершення, кульмінацією стало вшанування пам’яті Героїв Крут та усіх полеглих захисників виконанням патріотичної пісні, яка розкрила важке, але героїчне минуле нашої держави. Підтримуємо наші традиції, розвиваємо духовність молоді та молитвою просимо в здоров’ї та радості дочекати від сьогодні за рік!
Христос народився! Славімо Його!
 

Успішно завершились захисти кваліфікаційних робіт здобувачів ступеня вищої освіти “магістр”.

На розгляд державної атестаційної комісії були представлені дослідження за спеціальностями “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Соціальне забезпечення”, “Управління закладами освіти”, “Психологія”. Студенти-магістри науково представили власні пропозиції щодо вдосконалення та перспектив розвитку актуальних питань сучасності. Вітаємо шановних магістрів, бажаємо раціонально викоримтати отримані знання й науковий досвід у реалізації власних фахових амбіцій. Наснаги, творчості, успіху та ефективності у починаннях. Нехай ваші зусилля будуть виправдані, а мрії втілюються в мирній та славній Україні.