Вордпресс шаблоны можно скачать здесь: http://wordpress-zone.ru/wordpress-themes-and-templates

З професійним святом, освітяни!

 Напередодні професійного свята – Дня працівника освіти в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбувся святковий концерт.
Бути педагогом – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям і людяністю. Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

Науково-методичний семінар

  Питання вектору розвитку вищої освіти в Україні на найближче майбутнє цікавить кожного, хто дотичний до освітнього процесу. Саме це питання стало стрижневим під час методичного семінару, що відбувся 30 вересня у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу. Спікер, к е.н., доцент Наталя Костишин , висвітлила концептуальні засади розвитку закладів вищої освіти (ЗВО), опираючись на нормативний документ МОН – “Стратегію розвитку вищої освіти в Україні на 2021-2031роки”. Вона звернула увагу на систематизацію актуальних проблем системи вищої освіти, а також на основні тенденції й світові тренди її розвитку, зокрема: глобалізацію, цифровізацію та старіння населення. Особливої уваги було приділено інституціям, компетентностям та професіям майбутнього, що пов’язані із забезпеченням життя та здоров’я людини (фахівець з робототехніки, з 3D-друку, аналітик даних, розробник технологій блокчейнз, цифровий лінгвіст, екоаналітик у будівництві, ІТ-лікар, біоінформатик, нейропсихолог, тощо). Доповідачка завершила свій виступ демонстрацією концептуальної моделі вищої освіти, в основі якої покладено кібернетичний принцип необхідного розмаїття, що як результат виокремить такі види ЗВО, як дослідницькі університети, ЗВО галузевого спрямування та віртуальні університети.

Європейський день мов

 Європейський день мов – свято, організоване Радою Європи за підтримки Європейського Союзу у 2001 р. та відзначається щорічно 26 вересня.
З нагоди цієї події у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ відбулася онлайн зустріч з дипломатом закордонних справ з Словенії Nina Mirosavljevic,Diplomat, Ministry of Foreign Affairs of Slovenia з метою стимулювання студентів до вивчення мов, їх опанування впродовж життя для особистісного і професійного розвитку.Nina Mirosavljevic зазначила,що знання іноземних мов сприяє досягненню взаєморозуміння і бажаного результату міжкультурної комунікації на міждержавному рівні, а також у процесі особистісного спілкування представників різних культр.
 

Виставка живопису «РІЗНОБАРВ‘Я: квіти і люди»чортківської художниці Соломії Фльорків

 Студенти Чортківського навчально-наукового підприємництва і бізнесу ЗУНУ не тільки навчаються, але й з користю проводять вільний час.
Нещодавно студенти відвідати виставку живопису «РІЗНОБАРВ‘Я: квіти і люди»чортківської художниці Соломії Фльорків. Картини художниці охоплюють різноманітні теми сьогодення та філософські пошуки сенсу буття.
Студенти мали можливість зачаруватися картинами молодої художниці, отримати насолоду від полотен мисткині і поділитися своїми враженнями, думками від побаченого.
 

Foreign Languages Club

 В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ЗУНУ діє “Foreign Languages Club”, де студенти можуть покращити свій рівень володіння іноземними мовами на безкоштовній основі в нетрадиційному форматі за новими методиками.
Пріоритетним напрямком діяльності “Foreign Languages Club” є додаткове вивчення іноземних мов, що дає гарну можливість поглибити свої знання.
Студенти під час додаткових занять працюють над граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням, письмом, а також моделюють ситуації та займаються розмовною практикою іноземних мов,
переглядають відео та фільми.
Welcome to Our Foreign Languages Club!!!!!

10 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАПОБІГАННЯ САМОГУБСТВАМ

 Студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ЗУНУ, які навчаються за спеціальністю Психологія, долучилися до “Місяця психічного здоров’я”, до флешмобу організованого проєктом Психічне здоров’я для України (MH4U) разом з національною гарячою лінією з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я Lifeline Ukraine (📱Лінія запобігання самогубствам 7333).