На сайте wordpress-zone.ru вы можете скачать wordpress шаблоны и другие расширения.

Захисти магістерських робіт

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ завершились захисти магістерських робіт за спеціальностями “Облік і оподаткування”, “Фінанси, банківська справа і страхування”. Державна екзаменаційна комісія у складі начальника Чортківського управління ГУ ДФС у Тернопільській області Цвігуна Р.І., директора ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцента Кульчицької Н.Є. та завідувача кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін ЧННІПБ ТНЕУ Дерманської Л.В. відзначила актуальність та грунтовність проведених досліджень. Щиро вітаємо наших магістрів. Бажаємо усім реалізувати свої навики та досягти висоти професійного зростання. Нехай отримані вами знання принесуть перемоги та успіх.

Кубок ТНЕУ бадмінтону

18-19 грудня відбувся І відкритий кубок ТНЕУ бадмінтону, організований під патронатом ректора університету професора Андрія Ігоровича Крисоватого й за сприяння Федерації бадмінтону України.
Команду Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ представили студенти 4-го курсу Пиріжок Володимир, Червона Юлія, Вовчко Галина та студент 1-го курсу Дерій Максим.
В особистих змаганнях серед жінок ІІІ місце зайняла студентка Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Червона Юлія, поступившись учасникам з Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Щиро вітаємо нашу призерку й команду та дякуємо за достойну участь у змаганнях. Подальших вам перемог та досягнення нових спортивних вершин.  

Круглий стіл “Створення туристичного кластеру “Дністровський каньйон”

 З ініціативи Тернопільського національного економічного університету та Чортківської міської ради, спільно з Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ТНЕУ проведено “. Обговорити етапи реалізації проекту зібрались представники влади, освітян, бізнесу та громадські активісти. З вітальним словом виступила директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., яка зазначила що проект, який обговорюється є надзвичайно важливим в напрямку економічного розвитку міста Чорткова та регіону. Кластерна модель регіонального розвитку веде за собою активізацію новітніх підходів розбудови туристичної інфраструктури, підприємницької діяльності у сфері туризму, сприяє створенню нових робочих місць, зростанню доходів місцевого населення та наповненню бюджетів, покращенню якості туристичних продуктів тощо. Надія Євстахівна зазначила, що науковці та студентство ЧННІПБ ТНЕУ не може залишитись осторонь втілення в реальність настільки важливого проекту і радо долучається до справи.
Бажання реалізувати туристичний кластер висловив мер м. Чорткова Володимир Шматько. Пан мер відзначив, що уже чимало кроків зроблено на шляху ідентифікації Чорткова як туристично привабливого об’єкту: від візуалізації в інтернет мережі до створення Відділу туризму. Тому і надалі будуть здійснюватись дії в цьому напрямку.
В ході заходу свої презентації представили спікери: Алексєєва Юлія, ініціатор проекту “Туристичні кластери 300+” на тему “Створення туристичних кластерів”; Яворський Назар, радник голови Тернопільської ОДА на тему “Проект туристично-екологічного шляху “Прадавній велет”; Гунько Сергій, заступник директора ННІІОТ ТНЕУ на тему ” Проект туристичного кластеру “Дністровський каньон”; Шматько Володимир, мер м. Чортків на тему “Чортків як туристичний хаб середнього Подністров’я”; Мартишко Андрій, координатор регіональних проектів ПРОГРАМИ “DOBRE” на тему “Співпраця ОТГ регіону в процесі реалізації проекту туристичного кластеру”; Яцків Р.І. начальник відділу туризму Тернопільської ОДА з пропозиціями сприяння розвитку туристичної інфраструктури області, створення туристичних карт та сучасних вказівників.
Перечислені виступи вкотре підтвердили необхідність та важливість цього проекту.
В підведення підсумків усі присутні висловлювали власну позицію та потенційну участь в створенні кластерів. Було окреслено першочергові завдання та дії, також визначено групу осіб, які розпочнуть створення туристичного кластеру з м. Чортків.

 

 

IV студентська науково-практична конференція “Теоретичні та практичні аспекти стійкого розвитку економіки України”

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулась . У програмі конференції студенти-магістри представили основні результати досліджень, провели дискусії по актуальних питаннях функціонування системи обліку й оподаткування та особливостях митно-тарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні.
Пропозиції доповідачів мали практичний характер та свідчили про грунтовість здійсненого дослідження. Результати конференції засвідчили про активну позицію молодих фахівців в напрямку усунення недоліків та проблем фінансового-економічного становища в Україні. Бажаємо дослідникам реалізації своїх перспективних ідей в реальність та досягнення професійного успіху.

З Днем Студента!

Міжнародного дня студента в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулись святкування, надзвичайно активно, з гарним настроєм та в дружній атмосфері.
Привітала студентів зі святом директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., яка зазначила, що всі ми були студентами і, можливо, залишаємось ними в душі й сьогодні. Адже, студентство найпрекрасніша пора, насичена подіями, емоціями, веселощами. Надія Євстахівна побажала всім успіху, реалізації бажаного та гарного настрою.
Розпочалось святкування з презентації новоствореної студентської ГО “MIST”. Активна молодь закладу вищої освіти обє’дналась з метою реалізації своїх ідей та проектів, співпраці між студентами в напрямку покращення освіти. Члени ГО “MIST” представили план діяльності організації на рік та одразу почали його реалізовувати шляхом анкетування викладачів та студентів щодо якості навчального прцесу й шляхів його удосконалення. Правління організації закликало до небайдужості та реальних дій, адже спільними зусиллями є можливість досягнути бажаного.
Але як же студентське життя, та й без веселощів? Продовженням свята стала весела гра “Хто зверху?”. Команда хлопців зішлась у жартівливій боротьбі з командою дівчат. Гра складалась з вісьми раундів: “Дозвольте відрекомендуватись”, “Збери літери”, “Чоловік чи жінка”, “Хто в домі хазяїн”, “Хто я”, “Зірки інституту в ряд”, “Відгадай пісню”, “Обмін ролями”. В ході веселого змагання перемогла дружба з рахунком 45:45.
Також, в цей насичиней подіями день, до ЧННІПБ ТНЕУ завтали представники Міської ради Чорткова з пропозицією долучення студентів закладу вищої освіти до створення Молодіжної ради та активної участі в її роботі.
Дороге наше студентство, Ви наша гордість, надія і мотивація. Будьте щасливі, успішні і креативні. Ми радо підтримаємо Вас у всіх починаннях. Позитиву в житті і всіх благ.