Бесплатные темы wordpress можно скачать здесь.

Лабораторія проектів в ЧННІПБ ТНЕУ

ГО Атом спільно з Чортківським навчально-науковим інститутом підприємництва і бізнесу ТНЕУ організували Лабораторію проектів. Разом над розробкою нових ідей працювали професорсько-викладацький склад, студентство, громадські активісти, гості з інших навчальних закладів. Створивши команди, усі розробляли цілі та завдання для реалізації своїх проектів. Тренери Ірина Яремчук та Людмила Лукіян координували командні дії та розкривали нюанси створення проектів, що забезпечують успіх їх реалізації.
Директор ЧННІПБ ТНЕУ, к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є. підкреслила важливість проведення подібних зустрічей, адже вміння чітко окреслити основні ідеї проекту та сформувати програму його реалізації надає більше шансів на успіх справи.
Бажаємо наполегливості та успіху на шляху втілення в життя своїх ідей!

 

День української писемності і мови

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ в День української писемності і мови професорсько-викладацький склад на чолі з директором закладу вищої освіти, к.е.н, доцентом Кульчицькою Н.Є. та студентство долучились до написання всеукраїнського диктанту. Мова — найважливіша частина нашої особистості, нашої поведінки, нашої думки, вона — тіло цієї думки, визначає ступінь нашої свідомості, є своєрідним її мірилом. Тому, нашим завданням, як синів і дочок рідної країни, як свідомих громадян є берегти мову, розвивати її культуру і чистоту. Українська мова – мелодійна струна нашої ментальності, яка поєднує нас у велику й міцну духом державу. Необхідним є підтримка високого рівня мовної грамотності саме молодого покоління, як запоруки розбудови нації. Колектив ЧННІПБ ТНЕУ вітає усіх з цим прекрасним святом, бажаємо завжди знаходити спільну мову один з одним та щиро висловлювати свої почуття!

VІ Кубок ТНЕУ «Спорт об’єднує нас»

Упродовж 3-4 листопада 2018 року відбувся VІ Кубок ТНЕУ «Спорт об’єднує нас» серед віддалених структурних підрозділів закладу вищої освіти. Змагання організовані за підтримки ректора університету, доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого.
Вітаємо усіх учасників змагань, бажаємо нових досягнень, успіхів та перемог . Пишаємось кожним із вас!